Autoservis

Klimatizace

 

Provádíme kompletní servis klimatizací. Servis klimatizací děláme jak pro vozidla s dříve používaným chladivem R134a, tak pro nová vozidla homologovaná po roce výroby 2012 vybavená novým chladivem R-1234yf.   

Vaši klimatizaci odsajeme, důkladně vyvakuujeme, zrecyklujeme staré chladivo a doplníme nové. Provádíme desinfekce klimatizací, ale i diagnostiku a hlavně všechny typy oprav. S nefunkční klimatizací Vás nepošleme do jiného servisu, ale provedeme diagnostiku a opravíme ji. 

 

 

Geometrie

 

provádíme laserovou geometrii. Před započetím měření je absolutním standardem pečlivé prověření stavu všech podvozkových dílů, zda-li má cenu geometrii vůbec provádět, nebo je vozidlo potřeba nejdříve opravit. 

Pneumatiky, kola a náprava patří mezi nejvíce namáhané díly na vozech. Poškození jim hrozí téměř neustále, stačí najet do výmolu nebo na obrubník a tyto autodíly trpí. Každá nerovnost na silnici může způsobit nepříjemný defekt a narušit geometrii auta.

Špatnou geometrii u vozidla poznáte zpravidla tak, že jsou pneumatiky nadměrně opotřebované jen z jedné strany, bez ohledu na to, zda máte pneu od značkového výrobce či ne. Vozidlo navíc táhne k jedné straně, protože kola přední nápravy se lehce rozkmitají a hůře se vracejí do výchozí polohy.

Jízda se špatně nastavenou geometrií kol je nebezpečná a neekonomická. Kvůli opotřebení pneumatik budete častěji jezdit do pneuservisu a naroste také spotřeba paliva. V extrémních případech až o 3 %.

 

 

Nachystání na STK

 

V rámci nabídky autoservisu zajišťujeme pro naše zákazníky službu provedení STK a měření emisí.  Nemusíte si zbytečně brát dovolenou a čekat na STK s nejistým výsledkem. Vaše vozidlo před STK pečlivě překontrolujeme, potřebné závady opravíme a na STK zavezeme. V případě, že už má vozidlo propadlou STK a nemělo by už legálně jezdit po pozemních komunikacích zařídíme jeho převoz na autovleku. 

 

Kontaktní informace

pneu vzorek
Provozní doba
Pondělí8:00 - 17:00
Úterý8:00 - 17:00
Středa8:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 17:00
Pátek8:00 - 17:00
Sobota8:00 - 13:00
NeděleZavřeno


 

pneumatika