Pneuservis

Moto 

 

Poskytujeme kompletní pneuservis pro všechny typy motocyklů. Tedy jak pro mopedy, skútry, moto cross, ale i silniční motorky a velké choppery.  Nemusíte doma v garáži nic sundávat. Váš motocykl zvedneme, když je potřeba tak všechno odstrojíme, sundáme kolo, sezujeme, nazujeme, vyvážíme na motorkové vyvažovačce a zase zpátky namontujeme a nastrojíme. Dovedeme vyvážit a přezout všechny typy kol, lité, špicové i „letmáky“. 

 

Většina našich mechaniků jsou také „motorkáři“, tak že ví, že motorka je pro majitele často více než jeho rodina a podle toho se k ní také chovají.

 

Osobní

 

Provádíme kompletní osobní, off road a Van pneuservis. Vaše kola sundáme, umyjeme v myčce kol, přezujeme, vyvážíme a namontujeme zpět na vozidlo. Samozřejmostí je očištění a nastříkání středů keramickou pastou a dotažení momentovým klíčem.

 

Přezouvání: provádíme na moderních sezouvačkách Sice opatřených plastovými hlavami pro šetrné zacházení s disky. Na Run Flat a extrémně nízké profily pneumatik vlastníme v širokém okolí poměrně ojedinělý přezouvací automat Butler , který jediný dokáže zaručit šetrné bezdotykové přezutí pneu. Na tomto automatu nehrozí při přezutí riziko přepnutí patního lana, nebo poškození disku extrémním pnutím. Jedná se vlastně o jedinou technologii přezouvání doporučenou výrobci Run Flat pneu a výrobci  disků na kterých se tyto pneu používají (BMW, Mercedes atd.). Málo kdo ze zákazníků ví, že při přezutí těchto speciálních pneu na běžných strojích dochází již při prvním přezutí k poškození cca 40% pneumatik. Toto poškození není na první pohled viditelné, ale projevuje se až později při dalším provozu. 

 

Vyvažování: k vyvážení pneumatik a disků používáme značkové vyvažovačky Hofmann a upínací sady Haweka.  Pořizovací cena těchto přípravků je mnohdy vyšší než celé levné vyvažovačky, ale moderní velká a těžká kola bez těchto speciálních přípravků vlastně ani nejdou upnout na vyvažovačku a tedy ani přesně vyvážit. 

 

Mytí kol: mytí kol v pneuservisu není jen o estetice, ale hlavně o vymytí nečistot z vnitřní strany disků. Provozovat moderní pneuservis bez myčky kol je vlastně nemožné, protože bez důkladného vymytí a odstranění všech nečistot není možné kolo kvalitně vyvážit. K čemu by byla vyvažovačka s přesností na 1g, když na kole zůstane 50 g nerovnoměrně rozmístěných nečistot?

 

Huštění pneumatik: všechen vzduch na huštění kol, který v našem pneuservisu používáme je důkladně vysušený v sušičce vzduchu. Do vašich kol se tedy hned po přezutí nedostane vlhkost, která způsobuje korozi disků a vady ventilů, ale dokonale suchý vzduch. 

 

Nákladní + Agro

 

Provádíme kompletní přezouvání všech nákladních pneumatik včetně vyvažovaní. Stejně tak dokážeme přezout většinu agro pneu včetně velkých pneu do 42“ a speciálních lesních strojů. 

Pneuservis
Pneuservis
Pneuservis
Pneuservis
Pneuservis

Kontaktní informace

pneu vzorek
Provozní doba
Pondělí8:00 - 17:00
Úterý8:00 - 17:00
Středa8:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 17:00
Pátek8:00 - 17:00
Sobota8:00 - 13:00
NeděleZavřeno


 

pneumatika