Desinfekce

AKIMist Mobilní desinfekční jednotka - DryFog

 

 

 

 Špičkový japonský průmyslový rozprašovač AKIMist vytváří suchou mlhu, která pronikne do každého rohu a zákoutí místnosti, nebo vozidla. Zařízení rozprašuje mikroskopické kapky, menší než 10 um. Kapičky jsou tak malé, že dokáží účinně zničit viry a bakterie a zároveň nedochází k smáčení lidí, předmětů a prostředí. AKIMist tak můžete bez obav použít v jakémkoliv prostředí - od průmyslové výroby přes nemocnice a potravinářskou výrobu, kanceláře i automobily. Dezinfekce suchou mlhou nepoškodí a nesmáčí cenné přístroje, jemnou elektroniku ani papír.

 

 Kde je možné AKIMist použít 

  • Dezinfekce a sterilizace vnitřních prostor všech velikostí
  • Ideální do nemocničních a zdravotnických zařízení
  • Vhodné do výrobních hal, prodejen nebo kanceláří
  • Interiéry automobilů

 

 

 

 Hlavní aktivní používanou látkou je peroxid vodíku, který je neškodný pro životní prostředí. Během komplexního výrobního postupu je účinná látka stabilizovaná a posílena stříbrem, čímž se dosahuje výrazně lepší účinnost proti mikroorganismům v porovnání se samotným peroxidem vodíku. Stopy stříbra, které zůstávají na ošetřených plochách, nejsou viditelné ani toxické. Účinně však zabraňují opětovné mikrobiologické kontaminaci. 

Elementární kyslík, vznikající z peroxidu vodíku, atakuje buněčné stěny mikroorganismů přímým kontaktem. Chemická reakce kyslíku s molekulami buněčných stěn způsobuje jejich denaturaci a destrukci. Tento efekt je posílen účinkem stříbrných iontů, které se vážou na disulfidové vazby proteinů reprodukčního komplexu i metabolického systému mikroorganismů, přičemž dochází k jejich inaktivaci nebo vysrážení.  

 

Desinfekce
Desinfekce

Kontaktní informace

pneu vzorek
Provozní doba
Pondělí8:00 - 17:00
Úterý8:00 - 17:00
Středa8:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 17:00
Pátek8:00 - 17:00
Sobota8:00 - 13:00
NeděleZavřeno


 

pneumatika